KRJ kilpailut 24.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
5. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
10. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
11. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
12. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
14. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
15. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
18. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
20. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
21. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
24. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
25. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
26. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
29. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
30. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
31. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
33. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
34. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
35. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
36. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
37. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
38. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
39. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
40. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
2. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
3. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
4. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
5. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
7. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
8. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
11. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
12. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
13. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
14. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
17. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
18. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
20. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
23. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
24. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
26. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
29. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
31. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
32. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
33. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
34. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
36. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
37. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
38. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
39. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 

3. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
2. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
3. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
4. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
7. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
8. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
9. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
11. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
12. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
13. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
14. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
16. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
20. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
22. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
23. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
24. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
26. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
28. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
32. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
33. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
35. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
36. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
37. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
38. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
40. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 

4. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
3. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
5. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
6. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
7. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
8. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
10. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
11. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
13. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
14. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
16. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
17. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
18. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
19. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
20. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
23. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
24. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
30. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
31. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
33. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
34. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
35. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
37. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
38. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
39. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas