KRJ kilpailut 22.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
6. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
8. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
10. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
12. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
13. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
14. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
16. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
17. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
18. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
20. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
21. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
23. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
26. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
27. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
28. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
29. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
30. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
32. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
35. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
36. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
37. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
38. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
39. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 

2. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
2. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
3. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
5. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
6. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
7. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
10. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
11. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
15. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
16. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
17. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
18. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
19. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
22. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
23. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
28. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
29. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
30. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
31. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
33. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
35. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
36. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
37. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
38. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
40. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 

3. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
3. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
4. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
5. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
6. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
7. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
8. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
9. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
11. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
13. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
18. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
19. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
20. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
21. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
22. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
23. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
24. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
27. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
29. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
30. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
31. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
32. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
34. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
35. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
36. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
37. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 

4. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
2. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
3. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
4. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
5. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
6. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
8. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
9. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
11. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
13. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
15. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
16. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
18. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
19. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
20. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
21. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
23. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
24. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
26. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
31. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
34. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
35. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
37. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
39. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686