KRJ kilpailut 21.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
2. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
4. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
5. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
6. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
8. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
9. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
13. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
16. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
19. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
20. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
21. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
22. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
26. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
27. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
28. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
29. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
30. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
33. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
34. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
36. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
37. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
38. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
40. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 

2. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
3. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
5. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
7. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
8. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
9. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
10. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
11. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
12. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
13. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
15. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
17. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
18. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
20. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
22. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
25. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
26. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
27. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
30. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
31. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
32. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
33. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
34. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
36. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
37. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
40. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 

3. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
2. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
3. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
4. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
8. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
9. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
10. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
11. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
12. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
20. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
21. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
22. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
23. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
24. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
25. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
27. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
29. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
32. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
34. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
36. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
38. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
40. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 

4. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
3. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
4. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
5. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
7. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
9. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
12. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
13. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
15. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
17. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
18. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
19. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
25. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
26. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
27. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
29. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
31. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
32. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
33. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
34. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
35. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
37. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
39. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino