KRJ kilpailut 02.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
3. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
4. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
5. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
6. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
7. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
9. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
11. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
12. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
15. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
16. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
17. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
18. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
19. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
20. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
25. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
26. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
27. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
28. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
31. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
32. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
35. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
36. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
38. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
39. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 

2. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
2. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
3. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
5. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
6. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
7. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
8. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
10. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
11. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
15. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
16. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
17. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
19. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
20. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
21. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
23. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
24. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
25. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
28. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
29. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
31. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
34. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
35. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
36. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
38. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
39. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 

3. Helppo A
1. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
2. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
6. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
8. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
9. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
10. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
14. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
17. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
19. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
21. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
22. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
24. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
26. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
27. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
28. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
31. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
32. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
36. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
38. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
39. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
40. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 

4. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
2. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
3. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
4. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
7. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
8. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
9. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
11. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
14. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
15. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
16. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
18. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
20. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
21. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
22. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
26. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
27. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
30. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
31. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
34. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
35. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
37. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
39. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
40. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118