KRJ kilpailut 19.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
3. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
5. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
6. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
7. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
9. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
11. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
13. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
14. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
15. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
18. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
21. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
22. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
23. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
24. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
25. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
26. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
27. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
28. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
30. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
31. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
32. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
33. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
38. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
40. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 

2. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
2. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
6. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
7. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
8. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
9. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
11. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
14. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
15. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
16. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
17. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
18. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
20. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
21. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
23. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
24. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
25. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
26. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
27. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
28. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
29. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
33. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
34. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
36. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
37. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
39. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 

3. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
2. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
3. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
4. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
5. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
6. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
7. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
8. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
9. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
13. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
14. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
16. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
21. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
22. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
23. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
24. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
26. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
27. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
28. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
29. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
30. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
31. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
34. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
35. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
38. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 

4. Helppo A
1. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
3. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
4. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
5. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
8. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
9. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
10. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
13. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
16. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
18. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
21. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
22. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
23. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
25. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
26. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
27. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
28. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
30. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
32. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
33. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
34. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
36. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
38. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
40. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla