KRJ kilpailut 17.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
2. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
5. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
6. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
7. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
8. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
11. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
12. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
13. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
14. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
15. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
16. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
17. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
19. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
21. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
24. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
25. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
26. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
31. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
32. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
33. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
34. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
37. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
39. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
40. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 

2. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
2. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
3. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
4. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
5. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
8. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
10. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
11. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
12. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
13. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
16. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
17. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
18. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
19. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
21. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
25. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
28. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
29. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
30. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
31. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
33. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
37. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
39. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
40. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 

3. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
2. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
3. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
4. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
7. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
8. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
11. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
16. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
18. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
19. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
20. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
21. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
22. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
24. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
25. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
26. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
28. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
29. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
30. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
31. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
32. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
34. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
35. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
36. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
38. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
39. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 

4. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
3. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
6. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
7. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
11. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
12. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
13. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
14. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
15. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
17. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
18. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
20. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
21. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
22. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
24. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
25. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
27. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
29. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
30. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
33. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
35. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
36. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
37. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
38. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
40. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402