KRJ kilpailut 15.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
3. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
4. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
5. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
6. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
7. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
8. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
9. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
10. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
11. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
12. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
13. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
14. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
15. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
17. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
18. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
20. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
22. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
23. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
27. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
31. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
33. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
35. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
37. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
38. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
39. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
40. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 

2. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
3. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
6. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
8. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
9. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
10. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
11. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
15. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
16. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
17. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
18. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
20. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
22. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
23. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
24. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
25. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
28. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
29. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
31. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
32. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
34. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
35. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
36. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
37. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
39. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 

3. Helppo A
1. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
4. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
8. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
9. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
10. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
12. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
13. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
15. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
18. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
21. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
23. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
24. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
27. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
28. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
29. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
30. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
31. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
32. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
34. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
35. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
36. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
38. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
40. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 

4. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
2. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
3. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
5. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
6. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
10. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
11. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
15. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
16. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
17. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
21. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
22. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
23. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
24. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
26. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
27. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
28. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
30. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
32. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
34. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
35. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
36. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
37. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
39. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
40. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217