KRJ kilpailut 14.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
2. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
4. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
5. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
9. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
10. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
11. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
12. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
13. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
14. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
16. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
21. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
22. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
23. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
24. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
25. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
26. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
28. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
30. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
31. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
32. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
34. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
35. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
37. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
38. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
39. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 

2. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
2. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
3. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
9. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
10. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
13. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
14. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
16. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
18. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
20. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
21. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
22. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
23. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
24. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
25. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
27. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
28. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
31. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
32. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
33. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
35. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
38. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
40. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 

3. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
3. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
7. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
8. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
9. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
11. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
13. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
14. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
15. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
17. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
18. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
19. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
20. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
25. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
26. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
28. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
31. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
32. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
33. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
34. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
35. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
36. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
38. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
39. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
40. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 

4. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
2. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
3. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
5. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
6. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
8. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
9. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
10. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
15. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
16. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
18. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
20. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
23. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
25. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
28. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
29. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
30. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
34. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
35. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
36. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
37. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
38. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina