KRJ kilpailut 13.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
2. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
3. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
5. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
6. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
8. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
10. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
11. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
12. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
14. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
18. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
19. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
20. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
22. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
23. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
26. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
27. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
28. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
29. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
30. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
33. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
36. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
37. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
38. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
39. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 

2. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
2. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
3. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
5. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
6. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
7. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
9. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
11. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
14. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
15. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
16. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
18. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
20. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
22. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
25. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
26. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
27. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
28. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
29. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
30. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
31. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
34. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
37. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
39. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 

3. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
3. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
6. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
7. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
8. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
11. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
14. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
15. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
16. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
17. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
19. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
20. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
22. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
23. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
25. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
27. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
28. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
29. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
30. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
32. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
33. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
35. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
38. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 

4. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
2. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
6. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
8. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
9. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
11. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
14. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
16. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
17. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
18. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
19. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
20. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
21. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
23. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
25. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
29. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
31. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
32. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
34. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
36. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
37. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
38. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
39. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163