KRJ kilpailut 11.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
2. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
4. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
7. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
8. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
10. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
11. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
12. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
13. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
14. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
15. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
16. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
17. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
18. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
19. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
20. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
24. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
25. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
27. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
30. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
31. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
32. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
33. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
35. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
36. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
39. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
40. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 

2. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
3. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
5. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
8. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
9. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
11. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
12. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
14. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
15. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
17. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
18. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
20. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
21. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
23. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
24. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
25. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
26. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
30. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
31. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
32. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
33. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
34. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
35. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
36. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
38. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
39. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 

3. Helppo A
1. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
2. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
3. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
4. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
5. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
6. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
8. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
10. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
12. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
13. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
16. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
17. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
20. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
21. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
22. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
25. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
27. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
29. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
30. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
31. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
36. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
37. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
39. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 

4. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
2. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
3. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
5. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
6. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
8. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
9. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
10. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
11. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
12. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
13. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
18. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
22. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
23. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
24. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
26. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
29. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
30. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
33. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
34. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
35. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
38. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
40. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164