KRJ kilpailut 10.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
4. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
5. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
6. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
7. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
8. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
13. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
14. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
15. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
16. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
19. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
21. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
23. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
24. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
25. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
26. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
27. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
28. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
29. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
31. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
32. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
33. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
35. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
36. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
37. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
38. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 

2. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
3. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
4. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
5. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
6. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
7. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
8. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
9. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
10. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
12. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
13. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
15. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
16. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
17. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
20. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
22. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
23. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
24. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
27. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
28. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
31. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
32. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
33. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
35. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
37. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
38. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
40. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 

3. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
4. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
5. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
6. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
9. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
11. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
15. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
16. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
17. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
18. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
21. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
22. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
23. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
24. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
25. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
27. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
28. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
29. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
30. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
31. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
34. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
35. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
37. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
39. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 

4. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
4. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
5. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
8. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
10. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
11. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
13. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
15. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
16. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
17. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
18. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
19. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
20. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
21. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
22. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
25. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
27. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
28. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
29. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
30. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
31. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
32. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
33. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
35. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
37. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna