KRJ kilpailut 29.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Jadessa Warmbloods (JADE9672)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
2. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
3. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
4. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
5. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
6. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
7. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
8. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
9. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
10. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
11. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
12. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
13. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
14. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
15. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
16. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
17. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
18. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
19. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
20. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
21. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
22. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
23. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
24. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
25. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
26. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
27. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
28. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
29. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 

2. Vaativa B
1. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
2. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
3. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
4. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
5. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
6. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
7. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
9. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
10. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
12. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
13. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
14. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
15. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
16. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
18. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
19. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
20. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
21. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
22. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
23. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
25. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
26. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
27. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
28. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
29. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
30. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018