KRJ kilpailut 27.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Jadessa Warmbloods (JADE9672)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
2. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
3. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
4. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
5. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
6. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
8. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
9. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
10. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
11. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
12. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
13. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
14. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
15. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
16. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
17. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
18. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
19. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
20. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
21. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
22. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
23. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
24. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
25. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
26. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
27. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
28. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
29. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
30. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 

2. Vaativa B
1. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
3. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
4. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
5. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
6. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
7. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
8. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
9. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
10. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
11. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
12. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
13. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
14. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
15. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
16. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
17. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
18. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
19. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
20. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
21. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
22. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
23. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
24. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
26. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
27. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
28. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
29. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
30. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter