KRJ kilpailut 18.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Jadessa Warmbloods (JADE9672)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
2. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
3. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
4. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
5. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
6. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
7. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
8. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
9. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
10. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
11. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
12. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
13. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
14. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
15. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
16. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
17. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
18. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
19. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
20. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
22. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
23. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
24. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
25. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
26. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
27. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
28. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
29. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
30. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 

2. Vaativa B
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
2. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
3. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
5. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
6. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
7. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
9. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
10. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
11. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
12. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
13. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
14. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
15. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
16. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
17. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
18. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
19. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
20. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
21. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
22. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
23. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
24. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
25. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
26. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
27. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
28. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
29. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
30. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code