KRJ kilpailut 13.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Jadessa Warmbloods (JADE9672)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
3. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
4. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
5. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
6. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
7. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
8. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
9. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
10. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
11. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
12. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
13. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
14. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
15. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
16. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
17. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
18. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
19. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
20. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
21. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
22. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
24. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
25. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
26. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
27. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
28. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
29. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
30. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 

2. Vaativa B
1. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
2. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
5. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
6. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
7. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
8. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
9. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
10. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
11. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
12. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
13. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
14. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
15. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
16. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
17. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
18. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
19. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
20. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
21. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
22. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
23. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
24. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
25. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
26. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
27. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
28. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
29. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
30. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin