KRJ kilpailut 07.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Jadessa Warmbloods (JADE9672)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
2. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
3. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
5. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
6. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
7. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
8. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
9. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
10. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
11. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
12. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
13. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
14. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
15. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
16. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
17. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
18. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
19. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
20. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
21. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
22. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
24. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
25. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
26. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
27. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
28. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
29. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
30. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 

2. Vaativa B
1. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
2. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
3. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
4. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
5. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
6. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
7. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
9. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
10. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
11. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
12. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
13. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
14. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
15. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
16. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
18. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
19. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
20. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
21. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
22. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
23. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
24. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
25. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
26. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
28. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
29. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
30. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078