KRJ kilpailut 26.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
2. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
3. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
4. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
5. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
6. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
7. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
8. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
9. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
10. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
11. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
12. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
13. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
14. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
15. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
16. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
18. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
19. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
20. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
21. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
22. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
23. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
25. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
26. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
27. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
28. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
29. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
30. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 

2. Vaativa B
1. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
2. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
3. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
4. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
5. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
6. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
7. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
8. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
9. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
10. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
12. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
13. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
14. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
16. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
17. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
18. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
19. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
20. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
21. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
22. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
23. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
24. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
25. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
26. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
27. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
28. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
29. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
30. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018