KRJ kilpailut 25.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
2. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
3. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
4. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
5. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
6. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
7. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
8. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
9. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
10. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
11. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
12. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
13. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
14. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
15. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
17. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
18. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
19. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
20. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
21. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
22. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
23. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
24. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
25. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
26. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
27. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
28. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
29. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
30. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 

2. Vaativa B
1. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
2. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
3. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
4. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
5. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
7. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
8. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
9. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
10. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
11. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
12. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
13. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
14. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
15. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
16. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
17. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
18. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
19. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
20. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
21. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
22. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
23. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
24. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
25. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
26. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
27. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
28. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
29. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
30. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius