KRJ kilpailut 16.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
2. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
3. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
4. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
5. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
6. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
7. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
8. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
9. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
10. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
11. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
12. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
13. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
14. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
15. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
17. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
18. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
19. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
20. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
21. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
22. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
23. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
24. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
25. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
26. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
27. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
28. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
29. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
30. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 

2. Vaativa B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
2. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
3. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
4. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
5. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
7. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
8. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
9. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
10. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
11. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
12. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
13. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
14. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
15. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
16. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
18. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
19. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
20. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
21. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
22. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
23. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
24. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
25. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
26. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
27. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
28. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
29. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
30. eepu (VRL-03745) - Iohanna