KRJ kilpailut 14.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
2. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
3. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
4. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
5. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
6. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
7. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
8. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
9. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
10. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
11. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
12. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
13. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
14. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
15. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
16. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
17. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
18. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
19. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
20. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
21. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
22. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
23. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
24. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
25. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
26. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
28. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
29. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
30. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 

2. Vaativa B
1. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
2. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
3. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
4. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
5. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
6. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
7. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
8. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
9. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
10. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
12. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
13. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
14. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
15. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
16. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
17. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
18. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
19. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
20. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
21. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
22. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
23. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
24. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
25. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332 
26. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
27. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
28. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
29. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
30. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella