KRJ kilpailut 05.09.2017 (VIP 30.08.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 241-300 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Vaativa B
2. Vaativa B

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Vaativa B
1. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
2. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
3. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
4. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
5. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
6. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
7. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
8. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076 
9. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
10. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
11. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
12. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
13. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Humaus VH15-018-1244 
15. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
16. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
17. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
18. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075 
19. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
20. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
21. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
22. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
23. suba (VRL-12468) - Riiviöiden Lenni VH15-018-1245 
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
25. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
26. suba (VRL-12468) - Lamourin Voitto VH15-018-0504 
27. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
28. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
29. Sorel (VRL-00884) - Vapun Iltahulina VH17-018-1077 
30. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 

2. Vaativa B
1. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius 
2. eepu (VRL-03745) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
3. Natalia (VRL-05175) - Tuohiprinsessa 
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kapina VH15-018-0529 
5. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila 
6. Enni (VRL-09601) - Kettulan Lapikas VH17-018-0869 
7. EmmiN. (VRL-03385) - The Fighter 
8. suba (VRL-12468) - Reposaaren Kimalle VH15-018-1243 
9. EmmiN. (VRL-03385) - Pink Code 
10. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
11. Natalia (VRL-05175) - Pelkokerroin 
12. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Torppari VH15-018-0159 
13. Sisla (VRL-13099) - Pikku-Pätkä VH14-018-1505 
14. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
15. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
16. Sisla (VRL-13099) - Timpuri VH15-018-0138 
17. Enni (VRL-09601) - Hortensian Rohtosumu VH17-018-1141 
18. Cherry (VRL-12299) - Serpentiina VH17-018-1383 
19. suba (VRL-12468) - Reposaaren Karma VH15-018-0530 
20. Cannabia (VRL-00033) - Hadia al Maraq VH15-003-0024 
21. eepu (VRL-03745) - Iohanna 
22. Penelopeia (VRL-10625) - Vaniman Vaimoainesta
23. Cherry (VRL-12299) - Apriella VH17-031-0299 
24. EmmiN. (VRL-03385) - Marcella 
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Premium VH16-013-0171 
26. Sorel (VRL-00884) - Unenvarjo VH17-018-1078 
27. Sisla (VRL-13099) - Valheen taikuri VH15-018-0173 
28. Cannabia (VRL-00033) - Jamil al Fajr VH15-003-0036 
29. Sorel (VRL-00884) - Hattuvaaran Nuka VH17-018-0194 
30. Sorel (VRL-00884) - Fiktion Wiiksivallu VH15-018-1332