KERJ kilpailut 03.10.2017 (VIP 30.09.2017)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Pirunkorpi
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 861-920 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)
3. CIC2 (avoin poneille sk alle 149cm ja hevosille, ei suomenhevosille)
4. CIC3 (avoin hevosille, ei suomenhevosille)
5. CIC4 (avoin hevosille, ei suomenhevosille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo (avoin kaikille)
1. dookie (VRL-04373) - Deralia VH17-018-1129 
2. Jannica (VRL-04799) - A.D. Hermione VH16-023-0089 
3. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu 
4. Sussu (VRL-12636) - Hengenvaaran Villisielu VH17-018-1390 
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088 
6. tvisha (VRL-01671) - Mäkisuon Hilla VH16-018-1939 
7. Katariina A. (VRL-13828) - One In A Million VH17-029-0142 
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Halipupu VH17-018-1397 
9. Jannica (VRL-04799) - Snow White LM VH15-209-0052 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Lapinhilla VH17-018-1697 
11. Sussu (VRL-12636) - Hopean Takatalvi 
12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Rinsessa VH16-018-1455 
13. Natalia (VRL-05175) - Firelily VH13-178-0003 
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Leimuva VH16-018-2588 
15. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Pilgrim VH12-026-0334 
16. PJ (VRL-14469) - Herukkaherttuatar 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687 
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Hilppa VH17-018-1592 
19. Hapero (VRL-06115) - Aavekajo VH17-018-1684 
20. Kioja (VRL-13006) - Manuel VH13-027-0298 
21. Kioja (VRL-13006) - Dimi IY VH17-001-0003
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Aave VH17-018-1571 
23. Sonja.P (VRL-06588) - Hopearinteen Coco VH12-022-0164 
24. dookie (VRL-04373) - Metsäkeiju VH17-018-1130 
25. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Korpisoturi 
26. Natalia (VRL-05175) - Iohanna 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688 
28. turri (VRL-02412) - Sepp's Streetcorner Symphony VH17-031-0541 
29. Sonja.P (VRL-06588) - Gancanagh VH15-025-0004 
30. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Lumokato VH16-018-2511 
2. dookie (VRL-04373) - Kelopuutarha VH16-018-2695 
3. Natalia (VRL-05175) - Muumimma VH16-018-0791 
4. Natalia (VRL-05175) - Linnanneitoperhonen VH16-018-2445 
5. Sussu (VRL-12636) - Viisikon Valööri 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Adanné Last Memory VH04-035-9403 
7. Natalia (VRL-05175) - Ruosteessako VH16-018-0784 
8. eepu (VRL-03745) - Kuusmarkkeri VH16-018-2443 
9. eepu (VRL-03745) - Shapeshifter M! 
10. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Belladonna 
11. Cannabia (VRL-00033) - Propelli VH14-018-1424 
12. Jere (VRL-14433) - Hopean Välke VH16-018-1550 
13. eepu (VRL-03745) - Pilvipelko VH17-018-1061 
14. Sussu (VRL-12636) - Skipton Hector VH12-027-0209 
15. Jere (VRL-14433) - Koistilan Latukka VH17-018-0497 
16. Cannabia (VRL-00033) - Haavelaakson Humuhei VH17-018-0969 
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Mohikaani VH17-018-1539 
18. PJ (VRL-14469) - Hautavahti 
19. Sussu (VRL-12636) - Tuiskulan Ritari VH17-018-0002 
20. Jannica (VRL-04799) - Erkinheimon Kapteeni 
21. Hapero (VRL-06115) - Hukan Huutonauru VH17-018-1568 
22. Cannabia (VRL-00033) - Tuulenpesän Hattarallaa VH17-018-0925 
23. Sonja.P (VRL-06588) - Labyrint Amaryllix VH13-035-0132 
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Taisto VH17-018-1569 
25. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698 
26. Jannica (VRL-04799) - Poniniemen End of Thunder VH16-027-0077 
27. Jere (VRL-14433) - Kaunon Marinette VH17-018-0268 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lumivirsu VH17-018-0765
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tulikukka VH17-018-0311 
30. Sonja.P (VRL-06588) - Olson Wire pKH VH16-027-0153 

3. CIC2 (avoin poneille sk alle 149cm ja hevosille, ei suomenhevosille)
1. Jenna S. (VRL-00766) - Scarlett VH05-027-1185 
2. Natalia (VRL-05175) - Gooseberry M! 
3. eepu (VRL-03745) - Runnin' With The Devil M! 
4. eepu (VRL-03745) - Marten Milos 
5. Pierre (VRL-10531) - Playmaker Prime VH15-066-0086 
6. Pierre (VRL-10531) - Roundadoubt Prime VH15-066-0103 
7. Hazel (VRL-14333) - Teuflisch Engel 
8. Jenna S. (VRL-00766) - Broderick III IB VH04-027-4636 
9. Hazel (VRL-14333) - Salaphise de Vallée
10. Jewell (VRL-08085) - Breezy Rockshot 
11. Norpatar (VRL-09562) - Vadeja 'B 
12. Sonja.P (VRL-06588) - KHn Oivallinen Lisäys VH16-031-0916 
13. Natalia (VRL-05175) - Panthera M! 
14. Sonja.P (VRL-06588) - Sauer Ingwer VH17-066-0039 
15. eepu (VRL-03745) - Marten Coriolius 
16. Jenna S. (VRL-00766) - Armani RG VH06-027-8169 
17. Hazel (VRL-14333) - Pretty In Pink 
18. Kioja (VRL-13006) - Maral BRA VH14-001-0130 
19. Jewell (VRL-08085) - Partyholic VH13-023-0152 
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143 
21. Norpatar (VRL-09562) - Cordella 
22. Sonja.P (VRL-06588) - Gingerbread GER VH17-066-0040 
23. Jannica (VRL-04799) - A.D. Diamant VH15-024-0014 
24. Jannica (VRL-04799) - Abracadabra vd Shadow VH16-012-0097 
25. Natalia (VRL-05175) - Kangaroo Snap M! 
26. Pierre (VRL-10531) - Røkr Prime VH14-267-0005 

4. CIC3 (avoin hevosille, ei suomenhevosille)
1. tvisha (VRL-01671) - Spring Carnival Cirein VH17-031-0399 
2. Molly (VRL-14516) - Morgenstern 
3. Molly (VRL-14516) - Dawncreeck Nonette 
4. Jannica (VRL-04799) - Maverick von Wan VH17-031-0071 
5. Hazel (VRL-14333) - Black Death 
6. Hazel (VRL-14333) - Wellington 
7. Sonja.P (VRL-06588) - Walden Goodspell xx 
8. eepu (VRL-03745) - Silverlode Vincens
9. dookie (VRL-04373) - Save The Last Dance VH16-012-0153 
10. Sonja.P (VRL-06588) - Natural Justice xx VH16-006-0220 
11. Norpatar (VRL-09562) - Mumson Devil 
12. Norpatar (VRL-09562) - Solero's Express 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Admit It! Ring xx 
14. Amy (VRL-10961) - 16th Day Thrill VH16-066-0117 
15. Norpatar (VRL-09562) - Carelia RGE 
16. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Thea VH17-010-0018 
17. Pierre (VRL-10531) - Rambock Prime VH15-066-0106 
18. Pierre (VRL-10531) - Spiderspot VH15-066-0090 
19. tvisha (VRL-01671) - Rainbow Dash Cirein VH17-031-0398 
20. Pierre (VRL-10531) - Armageddon SWA VH15-048-0006 
21. Amy (VRL-10961) - Royalrain VH15-209-0060 
22. Hazel (VRL-14333) - Parancsnock 
23. Natalia (VRL-05175) - Barbastelle 
24. Amy (VRL-10961) - Youniverse VH16-209-0083 
25. Isla (VRL-14577) - Sepp’s Morose VH017-031-0540 
26. Molly (VRL-14516) - Leonie vd. Thieushoeve 
27. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein 
28. Jannica (VRL-04799) - Ananias VH16-073-0002 
29. Katariina A. (VRL-13828) - Amoral Checkmate VH17-031-0400 
30. Natalia (VRL-05175) - Vingaard Eva 

5. CIC4 (avoin hevosille, ei suomenhevosille)
1. eepu (VRL-03745) - Silverlode Zombie Walk 
2. Jenna S. (VRL-00766) - Elburn Elliot VH14-139-0022 
3. Natalia (VRL-05175) - Marten Tanyique 
4. Norpatar (VRL-09562) - Egyedülálló Cicám VH14-101-0013 
5. Natalia (VRL-05175) - Bellanetté VH11-021-0127 
6. dookie (VRL-04373) - Kilkenny Zelia VH15-209-0058 
7. dookie (VRL-04373) - Morency Noir VH15-013-0144 
8. Pierre (VRL-10531) - Alayla Prime VH14-066-0029 
9. Pierre (VRL-10531) - Untold Unity BE VH15-076-0032 
10. Sonja.P (VRL-06588) - Revolution Is Here Rewa VH16-006-0162 
11. Norpatar (VRL-09562) - Tíhon Sova 
12. Amy (VRL-10961) - Stephano WD VH17-021-0123 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Listen Well xx 
14. Amy (VRL-10961) - Nearly Fearless HMS VH17-012-0329 
15. Natalia (VRL-05175) - Fight Like Tiger VH16-021-0510 
16. Norpatar (VRL-09562) - Yalenchka Sova 
17. Sussu (VRL-12636) - Zimmermann Krypton VH15-066-0035 
18. eepu (VRL-03745) - Silverlode Zombies
19. Molly (VRL-14516) - Emelie vd. Bleumenhof 
20. Jenna S. (VRL-00766) - 3rd Alice VH11-031-0367 
21. Sussu (VRL-12636) - Silverbrigde Blood Royal 
22. Isla (VRL-14577) - Caladro 
23. Amy (VRL-10961) - Sacrates Fair VH17-155-0005 
24. eepu (VRL-03745) - Silverlode Burning Sky 
25. Molly (VRL-14516) - De Gallant 
26. Sussu (VRL-12636) - Chelmsford Tauriel VH16-021-0429 
27. Molly (VRL-14516) - Kruzenshtern 
28. Pierre (VRL-10531) - Conway de Vallée VH14-121-0024 
29. Sonja.P (VRL-06588) - Story of Narvey xx 
30. Katariina A. (VRL-13828) - CENS Liquorice