KERJ kilpailut 20.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Stratocaster (STRA6963)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1361-1380 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. VP (VRL-14355) - Luminami 
2. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
3. Penelopeia (VRL-10625) - Imladris VH15-209-0047 
4. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
6. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
8. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776 
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus
10. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
11. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
12. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
13. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
14. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
15. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318 
16. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
17. meea (VRL-09844) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 
18. eepu (VRL-03745) - Kaunon Hutikuti VH16-018-2244 
19. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739 
20. eepu (VRL-03745) - Kaunon Monsteri VH17-018-0499 
21. Crimis (VRL-10480) - Herravalta VH16-018-1894 
22. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
23. Crimis (VRL-10480) - Kalmanhenkäys VH16-018-1758 
24. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
25. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Kepponen VH16-018-2567 
26. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064 
27. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065 
28. Natalia (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
29. meea (VRL-09844) - Pirunkorven Unimatti VH17-018-0753 
30. eepu (VRL-03745) - Fiktion Rehvas VH14-018-1533 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Molly (VRL-14516) - Leonie vd Thieushoeve 
2. Oona (VRL-11983) - Junttihuligaani VH16-018-0036 
3. Sorel (VRL-00884) - Vaniljataivas VH17-018-0782 
4. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
5. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
6. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796 
7. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
8. eepu (VRL-03745) - Sulttaaniperhonen VH18-018-0280 
9. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
10. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219 
11. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Meritähti VH17-018-0310 
12. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
13. Natalia (VRL-05175) - Lootuskukka VH14-018-1915 
14. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398 
15. Oona (VRL-11983) - Helmwald Zeita 
16. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
17. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
18. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
19. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063 
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
22. eepu (VRL-03745) - Amiraaliperhonen VH18-018-0281 
23. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
24. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
25. Molly (VRL-14516) - Nemesis du Boux 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
27. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
28. Oona (VRL-11983) - Myhar 'B 
29. Sorel (VRL-00884) - Mustaherukka VH17-018-0783 
30. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060