KERJ kilpailut 17.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Stratocaster (STRA6963)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1361-1380 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. VP (VRL-14355) - Luminami 
2. eepu (VRL-03745) - Kaunon Hutikuti VH16-018-2244 
3. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
4. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
5. Natalia (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
7. eepu (VRL-03745) - Fiktion Rehvas VH14-018-1533 
8. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739 
9. Crimis (VRL-10480) - Herravalta VH16-018-1894 
10. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
11. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
12. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
13. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
14. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
15. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
16. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064 
17. Penelopeia (VRL-10625) - Imladris VH15-209-0047 
18. meea (VRL-09844) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 
19. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
21. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318 
22. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Kepponen VH16-018-2567 
23. meea (VRL-09844) - Pirunkorven Unimatti VH17-018-0753 
24. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus
25. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776 
26. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065 
27. Crimis (VRL-10480) - Kalmanhenkäys VH16-018-1758 
28. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
29. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
30. eepu (VRL-03745) - Kaunon Monsteri VH17-018-0499 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros 
3. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
4. eepu (VRL-03745) - Sulttaaniperhonen VH18-018-0280 
5. eepu (VRL-03745) - Amiraaliperhonen VH18-018-0281 
6. Natalia (VRL-05175) - Lootuskukka VH14-018-1915 
7. Molly (VRL-14516) - Leonie vd Thieushoeve 
8. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
9. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
10. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Meritähti VH17-018-0310 
11. Oona (VRL-11983) - Helmwald Zeita 
12. Sorel (VRL-00884) - Vaniljataivas VH17-018-0782 
13. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
15. Sorel (VRL-00884) - Mustaherukka VH17-018-0783 
16. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
17. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
18. Oona (VRL-11983) - Myhar 'B 
19. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
20. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
22. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796 
23. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219 
24. Oona (VRL-11983) - Junttihuligaani VH16-018-0036 
25. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063 
26. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
28. Molly (VRL-14516) - Nemesis du Boux 
29. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
30. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398