KERJ kilpailut 10.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Tritium Sporthorses (TRIT7269)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1361-1380 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
2. meea (VRL-09844) - Pirunkorven Unimatti VH17-018-0753 
3. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
4. Penelopeia (VRL-10625) - Imladris VH15-209-0047 
5. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776 
6. Natalia (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
8. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064 
9. eepu (VRL-03745) - Fiktion Rehvas VH14-018-1533 
10. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739 
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus
12. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
13. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
14. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
15. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065 
16. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
17. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Kepponen VH16-018-2567 
18. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
19. eepu (VRL-03745) - Kaunon Monsteri VH17-018-0499 
20. Crimis (VRL-10480) - Kalmanhenkäys VH16-018-1758 
21. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
22. meea (VRL-09844) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 
23. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
24. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318 
25. Crimis (VRL-10480) - Herravalta VH16-018-1894 
26. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
27. VP (VRL-14355) - Luminami 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
29. eepu (VRL-03745) - Kaunon Hutikuti VH16-018-2244 
30. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Sorel (VRL-00884) - Vaniljataivas VH17-018-0782 
2. Enni (VRL-09601) - Vännin Suomineito VH18-018-0060 
3. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
4. Oona (VRL-11983) - Junttihuligaani VH16-018-0036 
5. eepu (VRL-03745) - Amiraaliperhonen VH18-018-0281 
6. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
7. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
8. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
10. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
11. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
12. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796 
13. eepu (VRL-03745) - Sulttaaniperhonen VH18-018-0280 
14. Oona (VRL-11983) - Helmwald Zeita 
15. Natalia (VRL-05175) - Kaunialan Kastehelmi VH16-018-2821 
16. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398 
17. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
18. Molly (VRL-14516) - Nemesis du Boux 
19. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Meritähti VH17-018-0310 
20. Enni (VRL-09601) - Lumiaava VH18-018-0063 
21. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
23. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219 
24. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
25. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
26. Sorel (VRL-00884) - Mustaherukka VH17-018-0783 
27. Oona (VRL-11983) - Myhar 'B 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
29. Natalia (VRL-05175) - Lootuskukka VH14-018-1915 
30. Molly (VRL-14516) - Leonie vd Thieushoeve