KERJ kilpailut 11.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Kuiskeen Suomenratsut (KUISK293)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1311-1340 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Tsoukki VH17-018-0786 
2. eepu (VRL-03745) - Fiktion Helmiida VH14-018-1965 
3. reibili (VRL-10965) - Jalmari Luned
4. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
5. lottis (VRL-13831) - Stockton Windey VH15-027-0350 
6. Desmi (VRL-14548) - Sydänjäätä 
7. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065 
8. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
10. lottis (VRL-13831) - Funfair's Londonlion VH15-027-0334 
11. Natalia (VRL-05175) - Justriina VH12-018-0615 
12. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
13. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
14. eepu (VRL-03745) - Vuornan Keijupöly VH17-018-0338 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Laviini VH18-018-0305 
16. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
17. Natalia (VRL-05175) - Haavelaakson Humuhei VH17-018-0969 
18. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064 
19. VP (VRL-14355) - Luminami 
20. Cannabia (VRL-00033) - Villahaan Salmiina VH16-018-2576 
21. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire 
22. Cannabia (VRL-00033) - Pärskistä VH16-018-0793 
23. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
24. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudenlento 
26. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776 
27. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
28. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
29. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Hurmuri VH17-018-1938 
30. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350 
2. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
3. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
4. Sorel (VRL-00884) - Vaniljataivas VH17-018-0782 
5. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
7. Desmi (VRL-14548) - Punasamettikakku 
8. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
9. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273 
10. Molly (VRL-14516) - Goliath du Boux 
11. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros 
13. Natalia (VRL-05175) - Propelli VH14-018-1424 
14. Desmi (VRL-14548) - Kauhistuttava Kiuashirviö 
15. lottis (VRL-13831) - Fizz Beautie VH15-027-0115 
16. Sorel (VRL-00884) - Mustaherukka VH17-018-0783 
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Aikamatkaaja 
18. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
19. Molly (VRL-14516) - Lisette du Boux
20. lottis (VRL-13831) - Funfair's Everyn VH15-027-0160 
21. sonya (VRL-09386) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576 
22. Natalia (VRL-05175) - Lootuskukka VH14-018-1915 
23. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
25. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
26. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
27. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
28. eepu (VRL-03745) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
29. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Hukkapätkä VH18-018-0306 
30. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241