KERJ kilpailut 29.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1281-1310 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
2. Natalia (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
5. lottis (VRL-13831) - Funfair's Londonlion VH15-027-0334 
6. lottis (VRL-13831) - Stockton Windey VH15-027-0350 
7. eepu (VRL-03745) - Lootuskukka VH14-018-1915 
8. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mystical Gaia VH16-027-0196 
9. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
10. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276 
11. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari 
12. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
13. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
14. Cannabia (VRL-00033) - Haavelaakson Humuhei VH17-018-0969 
15. Natalia (VRL-05175) - Kettulan Kuningas VH16-018-2561 
16. eepu (VRL-03745) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287 
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
18. Natalia (VRL-05175) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
19. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
20. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189 
21. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire 
23. Desmi (VRL-14548) - Sydänjäätä 
24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Basic Myth VH16-027-0191 
25. VP (VRL-14355) - Luminami 
26. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
27. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudenlento 
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Leanira VH16-027-0190 
29. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
30. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Sorel (VRL-00884) - Roscoff Moonskye VH13-027-0331 
2. sonya (VRL-09386) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen 
4. lottis (VRL-13831) - Funfair's Everyn VH15-027-0160 
5. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350 
6. Sorel (VRL-00884) - Fame's Leonel VH16-027-0081 
7. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
8. Sorel (VRL-00884) - Roscoff Armani VH15-027-0318 
9. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
10. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
11. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
12. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273 
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko 
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä 
15. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
17. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
18. eepu (VRL-03745) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
19. Molly (VRL-14516) - Lisette du Boux
20. Molly (VRL-14516) - Goliath du Boux 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Laviini VH18-018-0305 
22. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
23. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
24. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
25. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
26. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
27. Natalia (VRL-05175) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
29. lottis (VRL-13831) - Fizz Beautie VH15-027-0115 
30. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Hukkapätkä VH18-018-0306