KERJ kilpailut 15.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1281-1310 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
4. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
5. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
6. Natalia (VRL-05175) - Kettulan Kuningas VH16-018-2561 
7. Natalia (VRL-05175) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189 
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Basic Myth VH16-027-0191 
10. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276 
11. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
12. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari 
13. Natalia (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
14. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
16. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
17. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
18. Desmi (VRL-14548) - Sydänjäätä 
19. VP (VRL-14355) - Luminami 
20. eepu (VRL-03745) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287 
21. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudenlento 
23. lottis (VRL-13831) - Funfair's Londonlion VH15-027-0334 
24. lottis (VRL-13831) - Stockton Windey VH15-027-0350 
25. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mystical Gaia VH16-027-0196 
26. Cannabia (VRL-00033) - Haavelaakson Humuhei VH17-018-0969 
27. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
28. eepu (VRL-03745) - Lootuskukka VH14-018-1915 
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire 
30. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Leanira VH16-027-0190 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Molly (VRL-14516) - Goliath du Boux 
2. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
3. lottis (VRL-13831) - Funfair's Everyn VH15-027-0160 
4. Sorel (VRL-00884) - Fame's Leonel VH16-027-0081 
5. Molly (VRL-14516) - Lisette du Boux
6. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi 
7. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
8. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
9. Natalia (VRL-05175) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
10. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350 
11. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273 
12. sonya (VRL-09386) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576 
13. Sorel (VRL-00884) - Roscoff Armani VH15-027-0318 
14. lottis (VRL-13831) - Fizz Beautie VH15-027-0115 
15. eepu (VRL-03745) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko 
17. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
18. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
19. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
20. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
23. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Hukkapätkä VH18-018-0306 
24. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Laviini VH18-018-0305 
27. Sorel (VRL-00884) - Roscoff Moonskye VH13-027-0331 
28. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen 
30. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Saritta VH16-018-2333