KERJ kilpailut 05.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Dashner Stables (DASH9678)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1281-1310 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Mystical Gaia VH16-027-0196 
2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Leanira VH16-027-0190 
3. VP (VRL-14355) - Luminami 
4. Molly (VRL-14516) - A.D. Feenix 
5. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure 
7. Molly (VRL-14516) - Ankylosing Spondylitis 
8. eepu (VRL-03745) - Sarasvuon Suvita VH14-018-1287 
9. eepu (VRL-03745) - Lootuskukka VH14-018-1915 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
11. lottis (VRL-13831) - Funfair's Londonlion VH15-027-0334 
12. lottis (VRL-13831) - Stockton Windey VH15-027-0350 
13. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
14. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
15. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
16. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
17. Desmi (VRL-14548) - Sydänjäätä 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Riikinnevan Hämäränhenki 
19. Natalia (VRL-05175) - Kettulan Kuningas VH16-018-2561 
20. Cannabia (VRL-00033) - Haavelaakson Humuhei VH17-018-0969 
21. Natalia (VRL-05175) - Surusydän VH14-018-1447 
22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Basic Myth VH16-027-0191 
23. Natalia (VRL-05175) - Keskiyön Tanssi VH14-018-1303 
24. Molly (VRL-14516) - Achéron d'Odvial 
25. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276 
26. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
27. VP (VRL-14355) - Mörkövahti VH18-018-0107 
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulipalokiire 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189 
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudenlento 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Vainaanvalkea 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Jumalanpelko 
3. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Laviini VH18-018-0305 
4. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273 
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen 
6. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä 
8. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
9. Molly (VRL-14516) - Goliath du Boux 
10. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Hukkapätkä VH18-018-0306 
11. Sorel (VRL-00884) - Fame's Leonel VH16-027-0081 
12. Sorel (VRL-00884) - Roscoff Moonskye VH13-027-0331 
13. lottis (VRL-13831) - Fizz Beautie VH15-027-0115 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
15. Natalia (VRL-05175) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
16. Molly (VRL-14516) - Lisette du Boux
17. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350 
18. eepu (VRL-03745) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
19. sonya (VRL-09386) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576 
20. Melina (VRL-11408) - Koistilan Minella VH17-018-2201 
21. Sorel (VRL-00884) - Roscoff Armani VH15-027-0318 
22. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
23. lottis (VRL-13831) - Funfair's Everyn VH15-027-0160 
24. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Näkinviulu 
26. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi 
27. Natalia (VRL-05175) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
28. Cannabia (VRL-00033) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
29. Molly (VRL-14516) - Nathanael du Boux 
30. HM (VRL-00096) - Kuutamovalssi