KERJ kilpailut 09.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka: Escapisme (ESCA2432)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 1161-1220 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Penelopeia (VRL-10625) - Imladris VH15-209-0047 
2. Veera R. (VRL-10735) - Quiero's Disclaim xx
3. Dimma (VRL-08204) - Kabareekauhu VH17-018-1501 
4. HM (VRL-00096) - Rautarouva 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasvainaa 
6. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Kaamostaivas 
7. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347 
8. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
9. Penelopeia (VRL-10625) - Silverlake's Romantica 
10. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Helmiida VH14-018-1965 
11. miivi (VRL-13320) - Ranttaliksi 
12. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Vilikatti 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kaaosteoria 
14. Cannabia (VRL-00033) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
15. Dimma (VRL-08204) - Vähäpellon Juhannusuni VH16-018-2740 
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
17. Veera R. (VRL-10735) - Vienetta Yolanda 
18. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
19. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Uninen VH18-018-0207 
20. Dimma (VRL-08204) - Tasku-Matti VH16-018-0160 
21. Penelopeia (VRL-10625) - Downtown Girl VH12-011-0254 
22. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva 
23. eepu (VRL-03745) - Huvin Meritähti VH17-018-0310 
24. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
25. sonya (VRL-09386) - Kesätyttö VH17-018-1185 
26. HM (VRL-00096) - Unikulkija 
27. sonya (VRL-09386) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573 
28. miivi (VRL-13320) - Avaruusmatkaaja 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Siperia 
30. eepu (VRL-03745) - Huvitutin Tsoukki VH17-018-0786 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
2. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill 
3. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Hautavalkea 
5. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton 
6. eepu (VRL-03745) - Vähäpellon Hallaukko VH18-018-0155 
7. Sorel (VRL-00884) - Follywall Nefisa VH14-027-0301 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kylmä Kahvi Kaunistaa 
9. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Laviini VH18-018-0305 
10. Cannabia (VRL-00033) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
12. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
13. Natalia (VRL-05175) - Vuornan Keijupöly VH17-018-0338 
14. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
15. sonya (VRL-09386) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576 
16. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133 
17. HM (VRL-00096) - Vompatti 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Sampelin Soma 
19. tvisha (VRL-01671) - Pirunkorven Vadelmavaahto VH18-018-0190 
20. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
21. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig 
22. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa 
23. HM (VRL-00096) - Aikanoita 
24. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus 
26. Cannabia (VRL-00033) - Mörkövaaran Klarissa VH14-018-1756 
27. Natalia (VRL-05175) - Huvitutin Erviina VH17-018-0308 
28. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400 
29. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Hukkapätkä VH18-018-0306 
30. Sorel (VRL-00884) - Funfair's Liona VH16-027-0083