KERJ kilpailut 21.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Delicate (DELI5024)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 381-410 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
2. Cannabia (VRL-00033) - Variini VH16-018-2349 
3. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
4. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
5. VP (VRL-14355) - Kuusvelho VH17-018-0718 
6. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379
7. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720
8. Natalia (VRL-05175) - Aaria VH14-018-1438
9. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
10. Natalia (VRL-05175) - Pirttihilla VH14-018-1298
11. Cannabia (VRL-00033) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750
12. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut
13. Jere (VRL-14433) - Humustiina VH14-018-1441
14. Natalia (VRL-05175) - Tuonen Tuoma VH14-018-1417
15. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
16. Jere (VRL-14433) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
17. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191
18. Jere (VRL-14433) - Halipula VH14-018-1419
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581
21. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku
22. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
24. VP (VRL-14355) - Vhpellon Taikaoppi
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
26. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
27. Cannabia (VRL-00033) - Haihattara VH16-018-2336
28. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270
29. Mette (VRL-13589) - Vaniljataivas
30. VP (VRL-14355) - Vhpellon Marenki 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rllimlli
2. Oresama (VRL-02753) - Rlli-Peikon Residenssi 
3. Tirppa (VRL-01317) - Krmeniemen Knlsvan 
4. Natalia (VRL-05175) - Palon Puhti VH14-018-1272 
5. VP (VRL-14355) - Pahauni VH17-018-0719 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
7. Tirppa (VRL-01317) - Vhpellon Villihirmu
8. Cannabia (VRL-00033) - Morsiusthti VH14-018-1291
9. narri (VRL-06046) - Kaunakarpalo
10. Natalia (VRL-05175) - Jouhilan Armas VH14-018-1273
11. Cannabia (VRL-00033) - Sukkanauhakrme VH14-018-1445
12. Jere (VRL-14433) - Kotojrven Hiisi VH14-018-1275
13. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
14. Cannabia (VRL-00033) - H. Moilanen VH16-018-2171
15. VP (VRL-14355) - Vhpellon Halina
16. Mette (VRL-13589) - Jarl
17. VP (VRL-14355) - Taivaanvalentti VH17-018-0716
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
19. eepu (VRL-03745) - Rillan Riitapukari VH11-018-0012
20. Natalia (VRL-05175) - Viiruhauka VH14-018-1858
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Juukelis Puukelis
22. eepu (VRL-03745) - My Dolphina
23. dookie (VRL-04373) - Melkoinen Moshaaja VH16-018-2210
24. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
25. Jere (VRL-14433) - Roopotti VH14-018-1431
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vihavaltikka VH16-018-2181
27. Jere (VRL-14433) - Kaunialan Opus VH14-018-1274
28. Mette (VRL-13589) - Mtastase
29. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu