KERJ kilpailut 11.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Delicate (DELI5024)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 381-410 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. VP (VRL-14355) - Kuusvelho VH17-018-0718 
2. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
3. Jere (VRL-14433) - Humustiina VH14-018-1441 
4. Cannabia (VRL-00033) - Haihattara VH16-018-2336 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
6. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720
7. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410
8. Mette (VRL-13589) - Vaniljataivas
9. Natalia (VRL-05175) - Tuonen Tuoma VH14-018-1417
10. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270
11. VP (VRL-14355) - Vhpellon Taikaoppi
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509
13. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690
15. Jere (VRL-14433) - Halipula VH14-018-1419
16. Mette (VRL-13589) - Mustaherukka
17. Natalia (VRL-05175) - Aaria VH14-018-1438
18. VP (VRL-14355) - Vhpellon Marenki
19. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305
20. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379
21. Mette (VRL-13589) - Kissanminttu
22. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
24. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191
25. Jere (VRL-14433) - Kristalliprinsessa VH14-018-1306
26. Cannabia (VRL-00033) - Variini VH16-018-2349
27. Cannabia (VRL-00033) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750
28. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut
29. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus
30. Natalia (VRL-05175) - Pirttihilla VH14-018-1298 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. dookie (VRL-04373) - Melkoinen Moshaaja VH16-018-2210 
2. Natalia (VRL-05175) - Palon Puhti VH14-018-1272 
3. Cannabia (VRL-00033) - H. Moilanen VH16-018-2171 
4. Mette (VRL-13589) - Jarl 
5. Jere (VRL-14433) - Kotojrven Hiisi VH14-018-1275 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini
8. eepu (VRL-03745) - My Dolphina
9. VP (VRL-14355) - Pahauni VH17-018-0719
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu
11. VP (VRL-14355) - Vhpellon Halina
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vihavaltikka VH16-018-2181
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Juukelis Puukelis
14. Jere (VRL-14433) - Kaunialan Opus VH14-018-1274
15. Jere (VRL-14433) - Roopotti VH14-018-1431
16. Cannabia (VRL-00033) - Sukkanauhakrme VH14-018-1445
17. eepu (VRL-03745) - Rillan Riitapukari VH11-018-0012
18. VP (VRL-14355) - Taivaanvalentti VH17-018-0716
19. narri (VRL-06046) - Kaunakarpalo
20. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard
21. Mette (VRL-13589) - Mtastase
22. Natalia (VRL-05175) - Jouhilan Armas VH14-018-1273
23. Oresama (VRL-02753) - Rlli-Peikon Residenssi
24. dookie (VRL-04373) - Hornanhopia VH17-018-0690
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Rllimlli
26. Tirppa (VRL-01317) - Krmeniemen Knlsvan
27. Mette (VRL-13589) - Haamuprinsessa
28. Cannabia (VRL-00033) - Morsiusthti VH14-018-1291
29. Natalia (VRL-05175) - Viiruhauka VH14-018-1858
30. Tirppa (VRL-01317) - Vhpellon Villihirmu