KERJ kilpailut 26.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 261-290 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
2. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720 
3. Natalia (VRL-05175) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo VH16-018-2424 
6. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
7. VP (VRL-14355) - Vhpellon Halina 
8. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
10. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 
11. Mette (VRL-13589) - 21 Haircolors 
12. VP (VRL-14355) - Vhpellon Taikaoppi 
13. Mette (VRL-13589) - 23 Haircolors 
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
16. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
17. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
18. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
19. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
20. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
21. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
22. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
23. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
24. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
25. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
26. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Hiiridroidi VH17-018-0273 
28. PJ (VRL-14469) - Vhpellon Villiritari 
29. VP (VRL-14355) - Vhpellon Marenki 
30. Mette (VRL-13589) - Mtastase 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Mette (VRL-13589) - 22nd Century 
2. Jere (VRL-14433) - Aaria VH14-018-1438 
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
4. Jere (VRL-14433) - Tuonen Tuoma VH14-018-1417 
5. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
6. Jere (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
7. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
8. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin 
9. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
11. Natalia (VRL-05175) - Haihattara VH16-018-2336 
12. Tirppa (VRL-01317) - Vhpellon Villihirmu 
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
15. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli 
16. Natalia (VRL-05175) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750 
17. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717 
18. VP (VRL-14355) - Pahauni VH17-018-0719 
19. eepu (VRL-03745) - Humustiina VH14-018-1441 
20. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
21. VP (VRL-14355) - Taivaanvalentti VH17-018-0716 
22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
23. Mette (VRL-13589) - More Than 25 Reasons 
24. Tirppa (VRL-01317) - Krmeniemen Knlsvan 
25. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305 
26. Mette (VRL-13589) - 24 Shades of Blonde 
27. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
28. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
29. Natalia (VRL-05175) - Variini VH16-018-2349 
30. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666