KERJ kilpailut 03.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 261-290 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
3. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Hiiridroidi VH17-018-0273 
5. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
8. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720 
9. Natalia (VRL-05175) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
10. VP (VRL-14355) - Vhpellon Marenki 
11. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
12. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
13. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
14. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
15. Mette (VRL-13589) - Mtastase 
16. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
17. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272 
19. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
20. Mette (VRL-13589) - 21 Haircolors 
21. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
22. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
23. VP (VRL-14355) - Vhpellon Taikaoppi 
24. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
25. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
26. VP (VRL-14355) - Vhpellon Halina 
27. Mette (VRL-13589) - 23 Haircolors 
28. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
29. PJ (VRL-14469) - Vhpellon Villiritari 
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo VH16-018-2424 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
2. Natalia (VRL-05175) - Variini VH16-018-2349 
3. Natalia (VRL-05175) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750 
4. Jere (VRL-14433) - Tuonen Tuoma VH14-018-1417 
5. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
6. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
8. Tirppa (VRL-01317) - Vhpellon Villihirmu 
9. Jere (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
10. Natalia (VRL-05175) - Haihattara VH16-018-2336 
11. VP (VRL-14355) - Taivaanvalentti VH17-018-0716 
12. VP (VRL-14355) - Pahauni VH17-018-0719 
13. Mette (VRL-13589) - More Than 25 Reasons 
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
15. Mette (VRL-13589) - 24 Shades of Blonde 
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin 
17. Tirppa (VRL-01317) - Krmeniemen Knlsvan 
18. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
19. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
20. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
21. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
22. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli 
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
26. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717 
27. eepu (VRL-03745) - Humustiina VH14-018-1441 
28. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305 
29. Jere (VRL-14433) - Aaria VH14-018-1438 
30. Mette (VRL-13589) - 22nd Century