KERJ kilpailut 01.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kilpailukeskus Ginger (GING4539)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 261-290 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720 
2. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
3. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Enkelipallo VH16-018-2424 
5. PJ (VRL-14469) - Vhpellon Villiritari 
6. Mette (VRL-13589) - 21 Haircolors 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580
8. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Hiiridroidi VH17-018-0273 
10. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
11. Mette (VRL-13589) - Mtastase 
12. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
13. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
14. VP (VRL-14355) - Vhpellon Halina 
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Droidiina VH17-018-0272 
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 
17. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
18. VP (VRL-14355) - Vhpellon Taikaoppi 
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Tuonelanvarjo VH17-018-0509 
20. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
21. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
22. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
23. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
24. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
25. Natalia (VRL-05175) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
26. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
27. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
28. Enni (VRL-09601) - Vorlokki VH17-018-0410 
29. VP (VRL-14355) - Vhpellon Marenki 
30. Mette (VRL-13589) - 23 Haircolors 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
2. eepu (VRL-03745) - Humustiina VH14-018-1441 
3. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
5. Oresama (VRL-02753) - Kaukomieli 
6. Natalia (VRL-05175) - Variini VH16-018-2349 
7. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
8. Tirppa (VRL-01317) - Vhpellon Villihirmu 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
10. Mette (VRL-13589) - 24 Shades of Blonde 
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
12. Mette (VRL-13589) - 22nd Century 
13. Jere (VRL-14433) - Aaria VH14-018-1438 
14. Tirppa (VRL-01317) - Krmeniemen Knlsvan 
15. Natalia (VRL-05175) - Haihattara VH16-018-2336 
16. VP (VRL-14355) - Taivaanvalentti VH17-018-0716 
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
18. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni
20. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717 
21. Oresama (VRL-02753) - Jatsin Taika-Aika VH17-018-0305 
22. Jere (VRL-14433) - Tuonen Tuoma VH14-018-1417 
23. Mette (VRL-13589) - More Than 25 Reasons 
24. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
25. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin 
26. Jere (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
27. VP (VRL-14355) - Pahauni VH17-018-0719 
28. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
29. Oresama (VRL-02753) - Suhina-Lempi VH17-018-0711 
30. Natalia (VRL-05175) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750