KERJ kilpailut 09.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kurkijoen ratsutila
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 231-260 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 
2. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
3. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
4. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
5. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
6. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
7. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Naistennaurattaja VH17-018-0188 
9. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 
10. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetr VH16-018-1706 
12. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
13. Cannabia (VRL-00033) - Iloliemi VH17-018-0583 
14. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kauheus VH16-018-0735 
16. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
18. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
19. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
22. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
23. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720
24. Natalia (VRL-05175) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
25. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
26. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
27. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
28. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
29. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
30. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru 
3. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
4. eepu (VRL-03745) - Aaria VH14-018-1438 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
6. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
7. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
9. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
10. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira
11. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
12. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
13. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
14. Natalia (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
15. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484 
16. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
17. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
19. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
20. Jere (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349 
21. Jere (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
22. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
23. Jere (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
27. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
28. Natalia (VRL-05175) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750 
29. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
30. Vibaja (VRL-00727) - Valetta