KERJ kilpailut 08.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kurkijoen ratsutila
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 231-260 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
2. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 
3. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
5. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
7. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 
8. Natalia (VRL-05175) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
9. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
10. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
11. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kauheus VH16-018-0735 
13. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
14. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
15. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
16. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Naistennaurattaja VH17-018-0188 
18. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
19. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetr VH16-018-1706 
21. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
22. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
23. Cannabia (VRL-00033) - Iloliemi VH17-018-0583 
24. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
25. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
26. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
27. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
28. Cannabia (VRL-00033) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
29. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
3. Jere (VRL-14433) - Variini VH16-018-2349 
4. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
5. eepu (VRL-03745) - Aaria VH14-018-1438 
6. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
7. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
8. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
9. Jere (VRL-14433) - Pirttihilla VH14-018-1298 
10. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
12. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira
13. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
14. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
15. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
16. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484 
17. Natalia (VRL-05175) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750 
18. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
19. Vibaja (VRL-00727) - Valetta 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
23. Natalia (VRL-05175) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
24. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru 
26. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
27. Jere (VRL-14433) - Haihattara VH16-018-2336 
28. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
29. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
30. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744