KERJ kilpailut 01.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Vinkavuo (VINK2849)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 201-230 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
2. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
3. Cannabia (VRL-00033) - Tuohikotti VH17-018-0593 
4. Jere (VRL-14433) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Naistennaurattaja VH17-018-0188 
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pilkanhengetr VH16-018-1706 
9. Cannabia (VRL-00033) - Syrjn Tuska VH16-018-2099 
10. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
11. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 
12. Cannabia (VRL-00033) - Keijunkehr VH14-018-1300 
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
14. Natalia (VRL-05175) - Ryhtiliike VH14-018-1432 
15. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
16. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
17. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
18. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
19. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
20. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
21. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
22. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
23. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
24. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
25. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720
26. Natalia (VRL-05175) - Pioneeri VH14-018-1423 
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kauheus VH16-018-0735 
28. Natalia (VRL-05175) - Iloliemi VH17-018-0583 
29. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
30. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
3. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira
4. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
5. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
6. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
7. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
9. Cannabia (VRL-00033) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
10. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
12. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
13. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
14. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
15. Vibaja (VRL-00727) - Valetta 
16. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
17. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
18. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
19. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
20. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
22. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
23. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
24. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
25. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
26. eepu (VRL-03745) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
27. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
29. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru