KERJ kilpailut 18.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kettula (KETT8591)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 171-200 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pioneeri VH14-018-1423 
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
3. Enni (VRL-09601) - Vhpellon Halipula VH17-018-0720
4. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
5. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
6. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
7. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
8. Cannabia (VRL-00033) - Ryhtiliike VH14-018-1432 
9. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
10. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
11. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
12. Natalia (VRL-05175) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
13. Cannabia (VRL-00033) - Tuohikotti VH17-018-0593 
14. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
15. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
17. Jere (VRL-14433) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
18. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
19. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 
20. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
21. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 
22. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
24. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
25. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
27. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
28. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
29. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
30. Natalia (VRL-05175) - Iloliemi VH17-018-0583 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
3. Jere (VRL-14433) - Vhpellon Ristinolla VH17-018-0750 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
5. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
6. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
9. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
10. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
11. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
12. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
13. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
16. Vibaja (VRL-00727) - Valetta 
17. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
18. Jere (VRL-14433) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 
20. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
21. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
22. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
23. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
24. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
25. eepu (VRL-03745) - Haihattara VH16-018-2336 
26. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
27. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira
28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
30. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744