KERJ kilpailut 30.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Silverlode
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 141-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Tuohikotti VH17-018-0593 
2. Natalia (VRL-05175) - Ryhtiliike VH14-018-1432 
3. Natalia (VRL-05175) - Pioneeri VH14-018-1423 
4. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
5. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
6. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484
7. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
8. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
9. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
10. Cannabia (VRL-00033) - Vhpellon Villakko VH17-018-0306 
11. Jere (VRL-14433) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
13. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 
15. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
16. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
17. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
18. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
19. Cannabia (VRL-00033) - Syrjn Tuska VH16-018-2099 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
21. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
22. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
23. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
24. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
25. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
27. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 
28. Natalia (VRL-05175) - Iloliemi VH17-018-0583 
29. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
30. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
2. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
3. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
4. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
5. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
6. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
7. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
8. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
11. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
12. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira
13. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
15. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
17. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
18. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
19. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
20. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
21. Vibaja (VRL-00727) - Valetta 
22. eepu (VRL-03745) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
23. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru 
25. Cannabia (VRL-00033) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
27. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
29. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
30. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741