KERJ kilpailut 18.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Silverlode
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 141-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
2. Cannabia (VRL-00033) - Tuohikotti VH17-018-0593 
3. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
4. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484
5. Natalia (VRL-05175) - Iloliemi VH17-018-0583 
6. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
7. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
8. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 
9. Cannabia (VRL-00033) - Vhpellon Villakko VH17-018-0306 
10. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
11. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
12. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
13. Cannabia (VRL-00033) - Syrjn Tuska VH16-018-2099 
14. Natalia (VRL-05175) - Pioneeri VH14-018-1423 
15. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
16. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 
17. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
19. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
20. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
21. Jere (VRL-14433) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
22. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
23. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
24. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
25. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
26. Natalia (VRL-05175) - Ryhtiliike VH14-018-1432 
27. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
28. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
29. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
2. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
3. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242 
4. eepu (VRL-03745) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
5. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
6. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
7. Cannabia (VRL-00033) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
8. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira
9. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
11. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru 
13. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
15. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
17. Vibaja (VRL-00727) - Valetta 
18. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
19. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
21. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
22. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
23. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
24. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
25. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
26. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
28. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
29. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581