KERJ kilpailut 14.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Silverlode
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 141-170 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
2. Vibaja (VRL-00727) - Suklaawanukas 
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Viljatuuli VH17-018-0484
4. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Unka VH17-018-0733 
5. Cannabia (VRL-00033) - Syrjn Tuska VH16-018-2099 
6. dookie (VRL-04373) - Pakkasjoiku VH16-018-1191 
7. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus 
8. farga (VRL-09979) - Vhpellon Havuvilla 
9. matty (VRL-00816) - Vhpellon Suvisuukko VH17-018-0734 
10. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
11. dookie (VRL-04373) - Verivalkea VH16-018-1270 
12. Nerita (VRL-12557) - Tuiskulan Leinikki 
13. Vibaja (VRL-00727) - Hopean Haave 
14. Jere (VRL-14433) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
15. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
16. Vibaja (VRL-00727) - Krmeniemen Kamtinamo VH17-018-0349 
17. Natalia (VRL-05175) - Ryhtiliike VH14-018-1432 
18. Natalia (VRL-05175) - Iloliemi VH17-018-0583 
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hurmeus VH16-018-1690 
20. Cannabia (VRL-00033) - Vhpellon Villakko VH17-018-0306 
21. Natalia (VRL-05175) - Pioneeri VH14-018-1423 
22. Cannabia (VRL-00033) - Tuohikotti VH17-018-0593 
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
24. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
25. Nerita (VRL-12557) - Punas-Tutti 
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
28. farga (VRL-09979) - Hui-Hrm 
29. Nerita (VRL-12557) - Pkallokehrj 
30. matty (VRL-00816) - Krmeniemen Andrus 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
2. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy 
4. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
5. Vibaja (VRL-00727) - Voikiekko VH17-018-0361 
6. dookie (VRL-04373) - Tuiskulan Kastehelmi VH16-018-1666 
7. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
8. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
9. Dimma (VRL-08204) - Claridge Petya 
10. Cannabia (VRL-00033) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Nornaliekki 
12. Vibaja (VRL-00727) - Valetta 
13. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
14. dookie (VRL-04373) - Pahankannattaja VH16-018-1192 
15. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Hopitti VH17-018-0746 
16. eepu (VRL-03745) - Huvin Ilotulitus VH17-018-0751 
17. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
18. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Tuliturmio VH17-018-0105 
19. Nerita (VRL-12557) - Vhpellon Tinktuura 
20. Nerita (VRL-12557) - Tuff E Nuff Zippo VH13-031-0483 
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
23. Vibaja (VRL-00727) - Voileka VH16-018-2738 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Unihuuru 
25. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Korvapuusti VH17-018-0747 
26. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
27. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
28. Nerita (VRL-12557) - Vehnvelmiira 
29. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242 
30. felissa (VRL-04000) - Varismen Vilmiira