KERJ kilpailut 10.05.2017 (VIP 30.04.2017)

Vastuuhenkil: Natalia (VRL-05175)
Jrjestyspaikka: Kisakeskus Weldon
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintn 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua yhteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsens.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KERJ 101-140 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien plle)

1. CIC1 (avoin kaikille)
1. miivi (VRL-13320) - Pirunkorven Ilomieli 
2. mori-mori (VRL-11325) - Kaskuolin VH15-018-2132 
3. Cannabia (VRL-00033) - Vhpellon Villakko VH17-018-0306 
4. rritu. (VRL-14464) - A.D. Roll-On VH17-029-0085 
5. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesn Kuolinsyy H17-018-0663 
6. mori-mori (VRL-11325) - Hirrenhiljaa VH17-018-0618 
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kuusniemen Merlin 
8. mori-mori (VRL-11325) - Kaaheen Kipinherkk VH17-018-0685 
9. Natalia (VRL-05175) - Pioneeri VH14-018-1423 
10. VP (VRL-14355) - Pahauni VH17-018-0719 
11. rritu. (VRL-14464) - Adinan Taramiina VH17-018-0424 
12. VP (VRL-14355) - Runolempi VH17-018-0717 
13. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Pakkomielle VH17-018-0242 
14. Cannabia (VRL-00033) - Keijunkehr VH14-018-1300 
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sulouni 
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Uninuttu 
17. Cannabia (VRL-00033) - Seireenitr VH14-018-1301 
18. Jere (VRL-14433) - Huvin Jenniina VH17-018-0309 
19. Jere (VRL-14433) - Iloliemi VH17-018-0583 
20. Dimma (VRL-08204) - Hurmatar VH16-018-1096 
21. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Melodi 
22. Julle (VRL-12892) - B.S. Minion VH16-018-2795 
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Poniini 
24. Natalia (VRL-05175) - Tuohikotti VH17-018-0593 
25. Jere (VRL-14433) - Syrjn Tuska VH16-018-2099 
26. Natalia (VRL-05175) - Ryhtiliike VH14-018-1432 
27. eepu (VRL-03745) - Jukran Pujut 
28. eepu (VRL-03745) - Kapteeni Kiukku 
29. eepu (VRL-03745) - Skitsahdus
30. PJ (VRL-14469) - Vhpellon Villiritari 

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Suvensointi 
2. Satu (VRL-12808) - Pikku Hiprakka VH15-018-0988 
3. Julle (VRL-12892) - Daftomor's Waldfeuer VH03-053-3375 
4. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kotitonttu VH17-018-0741 
5. eepu (VRL-03745) - My Dolphina 
6. Ireth (VRL-03777) - Krmeniemen Unna VH17-018-0379 
7. mori-mori (VRL-11325) - Phkinallergia VH16-018-2028 
8. mori-mori (VRL-11325) - Kalmaliljoja VH17-018-0686 
9. eepu (VRL-03745) - Hlinka Guard 
10. VP (VRL-14355) - Taivaanvalentti VH17-018-0716 
11. miivi (VRL-13320) - Seneca 
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kaukaa Viisas VH17-018-0580 
13. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pkallokiitj VH17-018-0739 
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lukutoukka VH17-018-0744 
15. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
16. Satu (VRL-12808) - Rokkenrolli VH15-018-1361 
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jhippu VH17-018-0581 
18. VP (VRL-14355) - Vhpellon Tiuhti 
19. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Univaje VH17-018-0749 
20. Julle (VRL-12892) - PTJ Tanssilattian Mini-Monsteri VH11-018-1169 
21. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Sopertaja VH17-018-0740 
22. Dimma (VRL-08204) - CLAr Grigoriy VH16-001-0002 
23. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Satakieli VH17-018-0742 
24. miivi (VRL-13320) - Dyckman 
25. Jere (VRL-14433) - Pirunkorven Touhukas VH17-018-0748 
26. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Tuonetar VH17-018-0743 
27. VP (VRL-14355) - Kuusvelho VH17-018-0718 
28. Cannabia (VRL-00033) - Surulaakson Kaipaus VH12-018-1318 
29. Satu (VRL-12808) - Kuuralehdon Astrella VH15-018-1278 
30. Dimma (VRL-08204) - Claridge Pelagiya VH16-001-0352